Ascultă Radio România Timișoara Live • 

locul 4

AUDIO / Sezon încheiat pentru handbaliștii bănățeni
Handbal 25 mai 2026

AUDIO / Sezon încheiat pentru handbaliștii bănățeni

SCM Politehnica Timișoara termină sezonul 2025-2026 al Ligii Zimbrilor, pe locul 4. În ultima rundă, violeții au câștigat la CSM Sighișoara cu 35-30.

AUDIO / Sezon încheiat pentru handbaliștii bănățeni
România a încheiat pe locul 4 la Abidjan, cu 29 de medalii
Alte Sporturi 30 iulie 2017

România a încheiat pe locul 4 la Abidjan, cu 29 de medalii

Țara noastră a ocupat locul patru în clasamentul pe medalii la ediţia 2017 a Jocurilor Francofoniei de la Abidjan (Cote d'Ivoire), cu un total de...

România a încheiat pe locul 4 la Abidjan, cu 29 de medalii