România A, reprezentativa secundă de rugby a României, va participa la un turneu în Africa de Sud, între 5 -14 iunie.
SCM Timișoara a reușit o victorie importantă, în prima deplasare din această ediție din Liga de Rugby. Bănățenii s-au impus pe terenul...
SCM Timișoara s-a impus astăzi cu 86-6 în deplasare, la RC Gura Humorului, într-o restanță din etapa a 6-a a Ligii Naționale de rugby....