Dupa Târgul de Crăciun echipa ”Piti-Show” ajunge la copiii de la Leneuheim | GALERIE FOTO
În ajun de Sf. Nicolae, echipa Piti-Show coordonată de Eva Labadi a adus bucurie la Târgul de Crăciun din Timișoara (vedeți galeria foto de mai jos ).
![Dupa Târgul de Crăciun echipa ”Piti-Show” ajunge la copiii de la Leneuheim | GALERIE FOTO Dupa Târgul de Crăciun echipa ”Piti-Show” ajunge la copiii de la Leneuheim | GALERIE FOTO](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2022/12/221211-Piti-Show-la-Leneuheim-2_cr16.9.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Radio Timisoara, 11 decembrie 2022, 00:07 / actualizat: 12 decembrie 2022, 9:40
Foto oficiale Târgul de Crăciun Timișoara 2022: Florin Gherasim
Update: foto
Nu uitați sã ascultați viitoarele emisiuni ”Piti-Show,” în fiecare duminicã, dupã știrile orei 9, inclusiviv pentru a auzi detalii despre evenimentele în care suntem implicați!