Călin Dobra, confirmat cu COVID-19
![Călin Dobra, confirmat cu COVID-19 Călin Dobra, confirmat cu COVID-19](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2020/09/Calin-Dobra.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Radio Timișoara, 26 septembrie 2020, 06:25
Preşedintele Consiliului Județean Timiş, Călin Dobra, a fost confirmat ca fiind infectat cu coronavirus. Informaţia a fost postată pe pagina oficială de Facebook a liderului CJ Timiș.
„Am purtat mască, mi-am dezinfectat mâinile, am păstrat distanța, dar… undeva, ceva s-a întâmplat. Momentan, nu am niciunul dintre simptomele clasice ale infecției și m-am testat pentru că am intrat în contact cu o persoană la care boala a fost confirmată”, scrie Călin Dobra.