Deva își pierde golgheterul…
Prim-divizionara de fotbal în sală Autobergamo Deva îl pierde pe unul dintre cei mai importanți jucători, Iulian Cojocaru. În vârstă de 23 de ani, Cojocaru a marcat 30 de goluri în sezonul recent încheiat al Ligii I de fotbal în sală și a contribuit la succesul devenilor în Cupa României, unde au cucerit trofeul.
![Deva își pierde golgheterul… Deva își pierde golgheterul…](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2023/06/Iulian-Cojocaru-si-Cupa-Romaniei-2023.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Viorel Jurcut, 7 iunie 2023, 09:39
Pentru Cojocaru, care a evoluat și la Informatica Timișoara, este o revenire la United Galați, echipa care l-a adus prima oară în România, transferându-l din Republica Moldova.