Informatica a pierdut primul meci din play-off! Autobergamo începe mâine faza a doua
Informatica Timisoara a pierdut primul meci din faza a doua a campionatului de fotbal în sală, jucat pe terenul echipei Dunarea Calarasi. Formația din sudul țării s-a impus 3-1 (2-0). Golul timișorenilor a fost înscris de Budai.
![Informatica a pierdut primul meci din play-off! Autobergamo începe mâine faza a doua Informatica a pierdut primul meci din play-off! Autobergamo începe mâine faza a doua](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2019/04/50872944_2766039106754714_2118683938070200320_o.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Gabriel Toth, 2 aprilie 2019, 09:27
În celălalt meci disputat în această fază a campionatului, FK Odorheiu Secuiesc – United Galați 2-5.
În cealată grupă din playoff, Autobergamo Deva joacă pe teren propriu, cu FK Odorheiu Secuiesc, miercuri, de la ora 18,00. Biletul de intrare costă 7 lei.
Tot mâine, la ora 18.30, se va juca partida dintre Imperial Wet Miercurea Ciuc și Dunărea Călărași.