Informatica, depășită clar de Imperial Wet
Informatica Timișoara a pierdut și cel de-al doilea joc al ultimei faze a campionatului. Bănățenii nu au avut nicio șansă în fața celor de la Imperial Wet Miercurea Ciuc și au pierdut, 1-5 (0-3).
![Informatica, depășită clar de Imperial Wet Informatica, depășită clar de Imperial Wet](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2019/01/Informatica-Timisoara-FK-Odorheiu-ianuarie-2019-wm.png?resize=800%2C450&ssl=1)
Articol de Gabriel Toth, 9 aprilie 2019, 20:58
Szocs (2), Cristi Matei, R. Matei și Kovacs au marcat pentru gruparea vizitatoare – în lotul căreia se regăsesc, acum, mai mulți dintre foștii jucători ai campioanei – în vreme ce sârbul Milovac a reușit golul de onoare pentru Informatica.