Muncitorul Reșița, fără șanse la Călărași
Echipa de fotbal în sală Muncitorul Reșița a cedat aseară, cu 5-1, în deplasarea de la Dunărea Călărași. Unicul gol al cărășenilor a fost semnat de Iulian Mitru.
![Muncitorul Reșița, fără șanse la Călărași Muncitorul Reșița, fără șanse la Călărași](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2016/03/muncitorul.jpg?resize=800%2C290&ssl=1)
Articol de Gabriel Toth, 29 martie 2016, 06:22
Reșițenii s-au bazat la Călărași pe următorul lot de jucători: Copocean, Sturzu, Mihuțescu, Breșneni, Neagu, C. Doană, Edgar Collar Alves, Mitru, Crina.
Vă reamintesc, în etapa a 23-a a Ligii I, Autobergamo Deva a câștigat cu 7-3, pe teren propriu, în fața echipei CSMS Iași, în vreme ce Informatica Timișoara a stat, dar a câștigat la „masa verde”, 3-0, cu Galactic Focșani, formație retrasă din campionat.