CSM Oradea, antrenament comun cu VK Šabac
Poloiștii de la CSM Oradea participă la un stagiu comun de pregătire cu VK Šabac, în Serbia.
![CSM Oradea, antrenament comun cu VK Šabac CSM Oradea, antrenament comun cu VK Šabac](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2024/03/431897107_1197047444689874_1326457076084996830_n.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Gabriel Toth, 15 martie 2024, 10:09
Bihorenii pregătesc confruntările cu Dinamo și Steaua, din returul Superligii, programate la sfârșitul acestei luni.
Meciul cu Dinamo va avea loc în București, în vreme ce derby-ul cu Steaua București, ce va pune față în față primele clasate ale Superligii, se va desfășura în bazinul olimpic „Ioan Alexandrescu” din Oradea. Jocul cu roș-albaștrii va avea loc pe 29 martie, ora de start nefiind încă anunțată.
În 2024, CSM Oradea a disputat patru partide în Superliga României, toate fiind câștigate, în ordine cu Sportul Studențesc, Rapid București Politehnica Cluj-Napoca și CSU Oradea.