Remiză pentru juniorii I de la SCM Poli, la debutul în turneul final
Handbaliștii juniori I de la SCM Poli au începul turneul final al Campionatului Național de la Cluj-Napoca cu o remiză, 26-26 cu Potaissa Turda. Partida a fost foarte echilibrată, la pauză scorul fiind tot egal, la 12.
![Remiză pentru juniorii I de la SCM Poli, la debutul în turneul final Remiză pentru juniorii I de la SCM Poli, la debutul în turneul final](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2021/06/195565422_179005467561511_3948709722106691769_n.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Gabriel Toth, 2 iunie 2021, 14:14
Dumitrescu Ianus a transformat o aruncare de la șapte metri, în ultima fază a meciului.
Tinerii alb-violeți joacă mâine în împotriva echipei Academia Minaur Baia Mare începând cu ora 12:30, meci transmis în direct pe pagina de Facebook SCM Politehnica Timișoara.