Sávio Valadares, de la fosta, la actuala campioană a României
Savio nu a jucat nici un meci oficial anul acesta, din cauza unei operații la genunchi. Tot la Miercurea Ciuc va merge și Adrian Pânzaru, și el jucător al echipei naționale a României, legitimat ultima oară la Autobergamo Deva.
Harghitenii l-au instalat la comanda echipei pe fostului selecționer al României și antrenor al grupării CIP Deva, spaniolul Sito Rivera.
![Sávio Valadares, de la fosta, la actuala campioană a României Sávio Valadares, de la fosta, la actuala campioană a României](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2018/02/futsal-Informatica-Savio.jpg?resize=850%2C472&ssl=1)
Articol de Gabriel Toth, 3 iulie 2019, 19:23
Savio nu a jucat nici un meci oficial anul acesta, din cauza unei operații la genunchi. Tot la Miercurea Ciuc va merge și Adrian Pânzaru, și el jucător al echipei naționale a României, legitimat ultima oară la Autobergamo Deva.
Harghitenii l-au instalat la comanda echipei pe fostului selecționer al României și antrenor al grupării CIP Deva, spaniolul Sito Rivera.