Victorie în cinci seturi și promovare pentru CSU Oradea
Alături de CSU Oradea, și-a mai asigurat prezența pe prima scenă și CSU Galați, gazda turneului de promovare.
Este pentru al doilea sezon la rând când o formație din vest promovează în elita voleiului feminin, după ce UVT Agroland Timișoara a reușit, anul trecut, aceeași performanță.
![Victorie în cinci seturi și promovare pentru CSU Oradea Victorie în cinci seturi și promovare pentru CSU Oradea](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2018/05/CSU-Oradea-volei-feminin.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de Adrian Schindarli, 30 mai 2018, 14:33
Alături de CSU Oradea, și-a mai asigurat prezența pe prima scenă și CSU Galați, gazda turneului de promovare.
Este pentru al doilea sezon la rând când o formație din vest promovează în elita voleiului feminin, după ce UVT Agroland Timișoara a reușit, anul trecut, aceeași performanță.