Emisiunea aniversară „Divizia Sport 30 de ani”, din studioul Radio Timişoara
Emisiunea aniversară „Divizia Sport 30 de ani” se va difuza miercuri 11 martie, în intervalul orar 11.00-13.00, din studioul Radio Timișoara. Preconizata transmisiune de la Biblioteca Universității Politehnica a fost anulată din pricina măsurilor împotriva coronavirus care se iau în această perioadă.
![Emisiunea aniversară „Divizia Sport 30 de ani”, din studioul Radio Timişoara Emisiunea aniversară „Divizia Sport 30 de ani”, din studioul Radio Timişoara](https://i0.wp.com/www.radiotimisoara.ro/wp-content/uploads/2020/03/coverds30-4.jpg?resize=850%2C479&ssl=1)
Articol de claudiusav, 10 martie 2020, 12:03 / actualizat: 11 martie 2020, 21:53
Vom rememora performanțele importante pentru sportul zonal și național, reflectate de-a lungul ultimelor trei decenii, dar și momente din viața Diviziei Sport.
Emisiunea va fi difuzată pe toate frecvențele postului nostru, dar și VIDEO, pe pagina de facebook Radio Timișoara.